TRY NATURE

100% naturalna skoncentrowana chemia. Totalna nowości, super ECO!

Czy wiesz, że tradycyjne płyny do mycia zawierają zazwyczaj ponad 90% wody, a tylko niewielką część z tego stanowią substancje ułatwiające usuwanie brudu i zanieczyszczeń? Dodatkowo rozcieńczasz płyn co jeszcze bardziej zmniejsza stężenie aktywnych substancji, a przyczynia się do mnożenia plastikowych butelek zagrażających naszemu środowisku. Chroń Planetę razem z nami i ogranicz transport wody, korzystaj z maksymalnie skoncentrowanych preparatów.

SILNIE SKONCENTROWANY UNIWERSLANY PREPARAT DO CZYSZCZENIA PODŁÓG I POWIERZCHNI DREWNIANYCh

80g do rozpuszczenia w wodzie
Saszetka zawiera silnie skoncentrowaną formułę opartą na działaniu aktywnych cząsteczek substancji usuwających brud i zanieczyszczenia różnego pochodzenia wzbogaconą o naturalny olejek cedrowy i z jojoba odpowiedzialne za pielęgnację powierzchni drewnianych. Receptura oparta na niejonowych środkach powierzchniowo czynnych certyfikowanych przez EcoCert. Wzbogacona o naturalne olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy i drzewa cedrowego posiadające właściwości aromaterapeutyczne.

SILNIE SKONCENTROWANY UNIWERSLANY PREPARAT DO CZYSZCZENIA KUCHNI

100g do rozpuszczenia w wodzie, occie lub stosowania jako proszek
Saszetka zawiera silnie skoncentrowaną formułę opartą na działaniu aktywnych cząsteczek substancji usuwających brud i zanieczyszczenia różnego pochodzenia oraz trehalozę – naturalną substancję neutralizującą zapachy. Wzbogacona o naturalne olejki eteryczne z bergamotki i skórki cytryny posiadające właściwości aromaterapeutyczne.

SILNIE SKONCENTROWANY UNIWERSalNY PREPARAT DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

100g do rozpuszczenia w wodzie, occie lub do stosowania jako proszek
Saszetka zawiera silnie skoncentrowaną formułę opartą na działaniu aktywnych cząsteczek substancji usuwających brud i zanieczyszczenia różnego pochodzenia. Receptura oparta na niejonowych środkach powierzchniowo czynnych certyfikowanych przez EcoCert. Wzbogacona o naturalne olejki eteryczne z kwiatów lawendy i ze skórki cytryny posiadające właściwości aromaterapeutyczne.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

BESTSELLERS
DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP: 9512383434

Karolina Zabrzeska
T: 722 057 007

E: biuro@bsdistribution.pl