LOVE BAR
LOVE PLANET

#NoMorePlastic

Dbanie o Naszą Planetę sprawia, że jesteśmy piękniejszymi ludźmi. Dlatego Love Bar jest kostką miłości i troski. Kostka to nie mydło – to silnie skoncentrowany produkt. Love Bar = redukcja zużycia wody, 0% plastiku, 0% skomplikowanej chemii, ale to 100% miłości do Ziemi.

SZAMPON W KOSTCE Regeneracja & odżywienie Olej arganowy + Imbir

2 x 30g
Szampon w kostce Love Bar jest wysoce skoncentrowany, pełen naturalnych składników i olejków eterycznych, dobrze się pieni i dogłębnie oczyszcza zarówno skórę głowy jak i włosy. Zawiera 100% certyfikowane oleje, który wspomagają odżywianie i regenerację suchych, zniszczonych włosów.

ODŻYWKA W KOSTCE Regeneracja & odżywienie Olej arganowy + Imbir

2 x 30g
Odżywka w kostce Love Bar jest wysoce skoncentrowana, pełna naturalnych składników i olejków eterycznych, doskonale wypełnia mikouszkodzenia włosów sprawiając, że łatwo się rozczesują, pozostają miękkie i jedwabiste w dotyku

SZAMPON W KOSTCE Detox & Normalizacja Bergamotka i Limonka

2 x 30g
Szampon w kostce Love Bar jest wysoce skoncentrowany, pełen naturalnych składników i olejków eterycznych, dobrze się pieni i dogłębnie oczyszcza zarówno skórę głowy jak i włosy. Zawiera 100% olejek eteryczny z limetki, który odświeża, tonizuje skórę głowy, 100% olejek z bergamotki wspomaga oczyszczanie i naturalną pielęgnację.

ODŻYWKA W KOSTCE Detox & Normalizacja Bergamotka i Limonka

2 x 30g
Odżywka w kostce Love Bar jest wysoce skoncentrowana, pełna naturalnych składników i olejków eterycznych, doskonale wypełnia mikouszkodzenia włosów sprawiając, że łatwo się rozczesują, pozostają miękkie i jedwabiste w dotyku

Kostka do mycia ciała Rokitnik & Mandarynka

2 x 30g
Kostka do mycia ciała Love Bar jest wysoce skoncentrowana, pełna naturalnych składników i olejków eterycznych, dobrze się pieni, dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę. Zawiera 100% olejek z owoców rokitnika, który poprawia koloryt skóry, 100% certyfikowane masło shea wspomaga nawilżanie, nadaje miękkość i gładkość. 100% olej z mandarynki pobudza, odświeża i działa aromaterapeutycznie.

Kostka do mycia ciała herbata Matcha & Limonka

2 x 30g
Kostka do mycia ciała Love Bar jest wysoce skoncentrowana, pełna naturalnych składników i olejków eterycznych, dobrze się pieni, dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę. Zawiera 100% herbatę matcha, która wspomaga łagodzenie podrażnień 100% certyfikowane masło Shea, które doskonale pielęgnuje, odżywia i nadaje miękkość.

Peeling do ciała w kostce Kawa & Pomarańcza

2 x 30g
Peeling do ciała Love Bar jest wysoce skoncentrowany, pełen naturalnych składników i olejków eterycznych, dobrze się pieni, dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę. Zawiera 100% kawę Robusta, która działa pobudzająco, wspomaga walkę z cellulitem. 100% certyfikowane masło kakaowe odżywia, wygładza i zmiękcza naskórek. 100% olejek makadamia chroni przed utratą wody.

Peeling do ciała w kostce Węgiel aktywny & Limonka

2 x 30g
Oczyszczająca kostka do twarzy i ciała Love Bar jest wysoce skoncentrowana, pełna olejków eterycznych i naturalnych składników o właściwościach intensywnie oczyszczających i odświeżajacych. Zawiera 100% certyfikowane masło shea, które doskonale pielęgnuje, odżywia i nadaje miękkość, 100% węgiel aktywny z bambusa, który tonizuje i odświeża naskórek.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

BESTSELLERS
DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP: 9512383434

Karolina Zabrzeska
T: 722 057 007

E: biuro@bsdistribution.pl