Szuru buru brud to zmora, pora wezwać Booboo stwora!

Innowacyjne produkty, które nie maja konkurencji na rynku. Bazujące na miceli, której działanie można porównać do działania magnesu, który przyciąga i pochłania nadmiar tłuszczu i brudu. Zmieniamy mycie w zabawę! BOOBOO stworek zachęca dzieci i uczy je samodzielnej pielęgnacji jak i dbania o naszą Planetę.

5907653810411

micelarny Szampon w chusteczkach

30 szt
Dzięki zastosowanej technologii chusteczka skutecznie usuwa cząsteczki potu oraz substancje tłuszczowe z włosów i skóry głowy, jednocześnie odświeżając, tonizując i nadając lekkości włosom o każdej długości. Produkt nie wymaga spłukiwania. Mycie bez łez i łatwa aplikacja!

Szampon micelarny
w sprayu

200 ml
Dzięki zastosowanej technologii szampon w sprayu skutecznie usuwa cząsteczki potu oraz substancje tłuszczowe z włosów i skóry głowy, jednocześnie odświeżając, tonizując i nadając lekkości włosom o każdej długości. Produkt nie wymaga spłukiwania. Mycie bez łez i łatwa aplikacja.

Chusteczki nawilżane
z prebiotykiem

60 szt.
Składniki zawarte w linii REGENERATING zaliczane do Superfoods takie jak ekstrakt z owoców CAMU CAMU wspomaga nawilżenie, a JAGODY ACAI natychmiast regenerują mikrouszkodzenia włosów sprawiając, że pozostają jedwabiste w dotyku.

Chusteczki nawilżane z wodą aloesową

60 szt.
Dzięki zastosowanej technologii z micelami, chusteczka skutecznie usuwa cząsteczki brudu i potu, jednocześnie odświeżając skórę, a zastosowana w chusteczkach woda z aloesu wspomaga nawilżenie skóry maluszka.

Papier toaletowy spłukiwalny arbuzowy

50 szt.
Dzięki zastosowanej technologii papier w chusteczce skutecznie usuwa cząsteczki brudu jednocześnie odświeżając. Spłukiwalny.

Mydło dla dzieci arbuzowe

300 ml
Mydło dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i brud.

Żel do mycia 3 w 1 ciało, włoski, kąpiel

300 ml
Żel pod prysznic skutecznie usuwa cząsteczki potu oraz substancje tłuszczowe z włosów i skóry, jednocześnie odświeżając.

Pasta do zębów arbuzowa bez fluoru

75 ml
Naturalna pasta do zębów dla dzieci oparta na oleju kokosowym i oleju morigna delikatnie myje i oczyszcza jamę ustną. Nie zawiera fluoru.

KOSTKA DO MYCIA CIAŁA I WŁOSKÓW

60 g
Kostka do mycia ciała i włosków BooBoo to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej, suchej i wrażliwej skóry. Formuła oparta na łagodnych substancjach myjących pochodzących z oleju kokosowego, które idealnie myją i oczyszczają tworząc pianę, masło kakaowe połączone z olejem moringa sprawiają, że skóra pozostaje miękka, odżywiona i lekko natłuszczona. Produkt jest tak naturalny i łagodny, że nadaje się do pielęgnacji dzieci od 1 dnia życia.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

BESTSELLERS
DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP: 9512383434

Karolina Zabrzeska
T: 722 057 007

E: biuro@bsdistribution.pl