You are what you eat.

Your hair is what you feed it with.

Jesteś tym co jesz, a Twoje włosy tym czym je „karmisz”. „Nakarm” swoje spragnione włosy najlepszymi, zdrowymi i naturalnymi składnikami zawartymi w linii Hungry hair. Produkty bazują na superfoodsach czyli składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, są bogate w antyoksydanty, zawierają substancje energetyzujące, odświeżające i tonizujące, a więc samo dobro dla Twoich włosów.

DETOX

Szampon 300 ml

Odżywka 300 ml

Składniki zawarte w linii DETOX zaliczane do Superfoods takie jak JARMUŻ, który jest niezwykle bogaty w witaminę C, żelazo oraz kwasy Omega, dodaje włosom witalności, MORINGA odświeża i oczyszcza włosy, a olej AVOCADO dogłębnie je nawilża.

NAWILŻENIE

Szampon 300 ml

Odżywka 300 ml

Składniki zawarte w linii HYDROBOOST zaliczane do Superfoods takie jak ekstrakt z liści BAOBABU wspomaga nawilżenie, MACA wygładza poprzez zwiększenie syntezy kolagenu, a olejek JOJOBA idealnie regeneruje mikrouszkodzenia włosów sprawiając, że pozostają miłe w dotyku.

REGENERACJA

Szampon 300 ml

Odżywka 300 ml

Składniki zawarte w linii REGENERATING zaliczane do Superfoods takie jak ekstrakt z owoców CAMU CAMU wspomaga nawilżenie, a JAGODY ACAI natychmiast regenerują mikrouszkodzenia włosów sprawiając, że pozostają jedwabiste w dotyku.

WATERBOOST HAIR SMOOTHIE

Hungry hair waterboost hair smoothie zawiera składniki, które skutecznie oczyszczają i odżywiają skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Substancje zawarte w formule smoothie zaliczane do Superfoods takie jak ekstrakt z  BAOBABu wspomaga nawilżanie, BIOTYNA czyli witamina B7 wspiera  wzmacnianie i odżywianie cebulek, zapobiegając wypadaniu włosów.

FAST DETOX HAIR SMOOTHIE

Hungry hair fast detox smoothie oczyszcza i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Składniki zaliczane do Superfoods zawarte w formule takie jak JARMUŻ, niezwykle bogaty w witaminę C oraz kwasy Omega, dodaje włosom witalności, wyciąg z MORINGI oczyszcza włosy, a esencja z MACA podnosi poziom nawilżenia.

DEEP OILING HAIR SMOOTHIE

Hungry hair deep oiling hair smoothie to idealne rozwiązanie dla przesuszonych włosów. Oleje wspomagają ochronę włosów przed utratą wilgoci, a poprzez częściowe wnikanie w strukturę włosa, poprawiają ją. Olejowanie uelastycznia włosy, kondycjonuje oraz sprawia, że włosy stają się bardziej podatne na układanie.

SUPER VITAMIN HAIR SMOOTHIE

Hungry hair Super vitamin hair smoothie skutecznie oczyszcza i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Składniki zawarte w formule smoothie- masce zaliczane do Superfoods takie jak ekstrakt CAMU CAMU,  niezwykle bogaty w witaminę C oraz kwasy Omega, dodaje włosom witalności, wyciąg z JAGÓD ACAI wspomaga odświeżenie, a kompleks witamin A, E i PP przyczynia się do poprawy ich kondycji.

MOISTURIZING SHOOT

Hungry hair moisturizing shoot skutecznie nawilża i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Nawilżająca woda kokosowa połączona z rewitalizującą włosy wodą kaktusową fantastycznie wspomaga odbudowę i regenerację, olejkowa esencja z pestek winogron wspomaga przywracanie miękkości i połysku.

NOURISHING SHOOT

Hungry hair Nourishing shoot skutecznie oczyszcza i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Obfita porcja ekstraktu z owoców ananasa wspomaga nawilżanie, witamina PP chroni włosy przed przedwczesnym wypadaniem, a rozpieszczający olejek bawełniany nadaje miękkość i przywraca włosom blask regenerując jednocześnie mikrouszkodzenia.

SHINE SHOOT

Hungry hair Shine shoot skutecznie oczyszcza i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Obfita porcja ekstraktu z melona wspomaga nawilżenie, olejkowa esencja z orzeszków makadamia, winogron i słodkich migdałów rozpieszcza włosy niwelując szorstkość, wypełniając mikrouszkodzenia i przywracająca blask. Cenne witaminy A i E odżywiają skórę głowy chroniąc włosy przed przedwczesnym wypadaniem.

REVIVING SHOOT

Hungry hair Reviving shoot skutecznie oczyszcza i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapewniając im zdrowy i świeży wygląd. Nawilżająca woda arbuzowa tonizuje skórę głowy, rewitalizuje i zmiękcza włosy a esencja olejkowa ze słodkich migdałów niweluje mikrouszkodzenia sprawiając, że pozostają jedwabiste w dotyku.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

BESTSELLERS
DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP: 9512383434

Karolina Zabrzeska
T: 722 057 007

E: biuro@bsdistribution.pl