MENSKI point of view

Nareszcie wróciły czasy zadbanych mężczyzn, niczym Gentelmani z początku ostatniego wieku.

Lubią dobrze wyglądać, ale po swojemu. Zapuszczają brody lub zarost, a te utożsamiane są z niezależnością, swobodą i brakiem pokory. Kulturowy symbol siły i męskości. Broda jest modna, ale i praktyczna. W ślad za praktycznym  i stylowym lookiem powstały kosmetyki MENSKI. MENSKI nie przejmuje się panującymi konwenansami, jest niezależny, a nawet uroczo arogancki poprzez swoje nonszalanckie podejście do czynności golenia.

CHUSTECZKI ODŚWIEŻAJĄCE
DO TWARZY I BRODY

Piana z kawy czy piwa, zupa czy sos z Rib-Eya potrafią zrujnować wysiłek pracy barbera. Nie pozwól na to. Bądź przygotowany. Niegdyś gentelmani na taka ewentualność mieli w klapie marynarki chusteczkę. Gentelmani się zmienili- chusteczki też…

KREM DO TWARZY
NA KAŻDĄ POGODĘ
I KREM DO TWARZY
PRZECIWSTARZENIOWY

Będąc aktywnym biznesowo, sportowo, kulturowo nie masz czasu na ”pindrzenie” się przed lustrem. Inwestuj w siebie i efektywne narzędzia, takie jak MENSKI All weather face cream i Anti- Aging cream.

Wybierając ten krem na każdą pogodę (dzień i noc) zawierasz niepisaną umowę: Ty poświęcasz sekundy, a my gwarantujemy, że prawdziwie MENSKI efekt przyjdzie równie szybko.

REGENERUJĄCY ŻEL
DO MYCIA TWARZY

Będąc aktywnym biznesowo, sportowo, kulturowo, nie masz czasu na „pindrzenie” się przed lustrem, liczy się czas, dlatego inwestuj w siebie i efektywne narzędzia, takie jak produkty marki MENSKI. Wybierając ten regenerujący żel do mycia twarzy i brody zawierasz niepisaną umowę, Ty poświęcasz sekundy, a my gwarantujemy, że prawdziwie MENSKI efekt przyjdzie równie szybko.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

BESTSELLERS
DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP: 9512383434

Karolina Zabrzeska
T: 722 057 007

E: biuro@bsdistribution.pl